В рамках конкурса мини-грантов «Громада своими руками» открыто еще два проекта!

2 листопада в м. Білицьке відбулося відкриття проекту «Мрії збуваються!», поданого на конкурс ініціативною групою мешканців вул. Харківська.

У будинках по вул. Харківська та прилеглих вулицях проживає понад 1400 осіб, з них 380 дітей, які кожен день йдуть в дитячі сади і школи, у вечірній час - в музичну школу, Палац спорту, а доросле населення йде на роботу. Як зазначив керівник проекту Олександр Мельник, метою проекту є забезпечення гарної видимості в нічний і темний час доби, необхідної для безпечного і зручного руху пішоходів і транспорту, шляхом облаштування вуличного освітлення. До реалізації проекту приєдналася і Білицька міська рада в особі Заварзіна Олександра Тихоновича. Завдяки гранту та підтримці місцевої влади було встановлено 14 світильників, які будуть освітлювати шлях жителям мікрорайону.
Другий проект - «Облаштування алеї для відпочинку в смт. Водянське». За часів роботи вуглевидобувного підприємства шахти «Водянська» в селищі була зона відпочинку: алея з розарієм і фонтаном. Завдяки ініціативній групі жителів на чолі з Віталієм Верещагіним, заступником директора ЦЗФ «Жовтнева», було проведено реконструкцію твердого покриття алеї шляхом укладання декоративної плитки, встановлено бордюри, лавки для відпочинку, урни. Але найголовніше - жителі селища повірили в свої сили і готові і надалі розвивати свій проект і упорядковувати алею!
На урочистих відкриттях проектів були присутні Білицький міський голова Заварзін Олександр Тихонович, керівник Департаменту з соціального розвитку ДТЕК Гриб Вікторія Олександрівна, менеджер із взаємодії з місцевими органами влади Хорошавин Андрій Сергійович, проектний менеджер громадської організації «Центр муніципального розвитку Добропілля» Гончаров Андрій Анатолійович, ініціативні групи та жителі міст. «Реалізація проектів конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» надзвичайно важлива для жителів Великого Добропілля. Завдяки підтримці компанії ДТЕК за ініціативою жителів і сприяння місцевої влади реалізована велика кількість соціально-значущих проектів, і кожен з них був би неможливий без ініціативи жителів міст. Тільки в такому тісному співробітництві можливо не просто поліпшення життя людей, а й відродження міст і регіону в цілому», - зазначила Вікторія Гриб.
Організатором Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» виступає Добропільська міська рада. Адмініструє Конкурс громадська організація «Центр муніципального розвитку Добропілля» за фінансової підтримки ТОВ ДТЕК (в рамках реалізації Програми соціального партнерства ТОВ ДТЕК і міст присутності Компанії).

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.