Переможцям конкурсу «Добропілля – місто троянд» видали саджанці

У четвер, 6 квітня в рамках конкурсу «Добропілля - місто троянд» переможцям видали саджанці квітів. Охочих прикрасити свій двір трояндами виявилося багато - на засіданні конкурсної комісії розглянули цілих 40 заявок, з яких були прийняті 36 (частково задоволені 4 заявки).

Тепер ініціативні групи-переможці облаштують клумби відповідно до своїх проектів і вже через кілька тижнів Добропілля «розквітне». Конкурс «Добропілля - місто троянд» став спільною ініціативою «Клумбного руху» і Добропільської міської ради. Адміністратором конкурсу виступила громадська організація «Центр муніципального розвитку Добропілля».

Марина Кучеренко, керівник ініціативи «Клумбное рух» повідомила, що конкурс - тільки початок великих планів з озеленення міста: «У нас є багато планів і задумів на нові конкурси. Сподіваюся, що це тільки початок і попереду багато троянд і дерев. І Добропіллю бути містом троянд! А ще сосен, ялинок, беріз, кленів, лип і дубів! Вразили малюнки дітей - це море фарб і позитиву! - поділилася Марина. – Дорослі, вчіться у дітей бачити своє місто яскравим і барвистим. Не все ще зроблено, але ж якщо кожен будинок, минаючи конкурси, сам відновить клумби, посадить дерево - це вклад в наших дітей і їхнє здоров'я ».

«Починаючи з 2013 року, громадська організація «Центр муніципального розвитку Добропілля» реалізує проекти з розвитку соціальної активності. Яскравим прикладом цього є конкурс міні-грантів «Місто своїми руками», в рамках якого ініціативні групи мешканців Великого Добропілля можуть отримати кошти на реалізацію соціально значущих ініціатив. Тому, коли до нас звернулася організатор «Клумбного руху» Марина Кучеренко, ми з радістю запропонували свою допомогу в адмініструванні конкурсу «Добропілля - місто троянд». І результати цієї співпраці дуже значимі - було отримано 40 заявок на отримання саджанців троянд, дорослі і діти взяли найактивнішу участь у підготовці проектних заявок! Це в черговий раз доводить, що партнерство громадських організацій і міської влади дає дуже хороші результати. Бажаємо всім ініціативним групам успіхів в реалізації проектів»- розповів Андрій Гончаров, проектний менеджер громадської організації« Центр муніципального розвитку Добропілля».

gor roz1

gor roz2

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.