Економимо бюджетні кошти на оплату енергоносіїв

З метою активізації роботи щодо економії бюджетних коштів на оплату енергоносіїв першим заступником міського голови Кормільцевим О.В. 4 січня було проведено робочу нараду з керівниками структурних підрозділів бюджетних установ та посадовими особами, які безпосередньо відповідають за проведення щоденного моніторингу споживання ресурсів та аналізують його результати.

На нараді був присутній керівник проекту по впровадженню комплексних систем управління ресурсами компанії «Енергосервіс КОМ. ЮА» Альохін В.М., який звернув увагу присутніх на проблеми, які зустрічаються найчастіше при використанні комп’ютерної програми АIС «Енергосервіс: облік, контроль, економія». На конкретних прикладах показав на що потрібно звертати увагу перш за все, працюючи з програмою. Також відмітив, що збільшити економію можливо лише проводячи не тільки аналіз показників, а і виявляючи причини їх збільшення.

Підводячи підсумки наради Олексій Володимирович висловив надію, що введення посади енергоменеджера у відділі економіки міської ради принесе певні результати щодо організації роботи щодо збільшення економії за спожиті енергоносії бюджетними установами міста.

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська військова адміністрація. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській військовій адміністрації та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.