Документ від 22.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

22.07.2020
 
Про передачу у власність земельної ділянки Фесуну І.В.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Фесуна Івана Володимировича, який мешкає за адресою: м. Добропілля, ******, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів міська рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фесуна Івана Володимировича  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в місті Добропіллі, вул. Захисників .

2. Передати у власність Фесуну Івану Володимировичу (ідентифікаційний номер – *******) земельну ділянку (кадастровий номер – *****) площею 0, 0602 га в місті Добропіллі, вул. Захисників, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови Добропільської міської ради.

3. Зареєструвати право власності на відповідну земельну ділянку у встановленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кормільцева О.В.

 

Міський голова                                                                                            А.А. АКСЬОНОВДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.