Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

22.07.2020
 
Про припинення дії договору безоплатного користування (позички) нежитлового приміщення (частини підвального приміщення) в м. Добропілля за адресою: вул. Фестивальна, буд. 21 управлінню Державної казначейської служби України у м. Добропілля Донецької області

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», главою 60 Цивільного кодексу України, розглянувши листи відділу культури і туризму Добропільської міської ради та управління Державної казначейської служби України у м. Добропілля Донецької області, міська рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Припинити дію договору безоплатного користування (позички) нежитлового приміщення (частини підвального приміщення) загальною площею 30,0 кв. м в  м. Добропілля за адресою: вул. Фестивальна, буд. 21  управлінню Державної казначейської служби України у м. Добропілля Донецької області у зв’язку з закінченням строку, на який його було укладено.

2. Відділу культури і туризму міської ради (Литвинова) оформити припинення дії договору відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Міський голова                                                                    А.А. АКСЬОНОВ