Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

15.07.2020
 
Про продовження строку дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунального некомерційного підприємства «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добропільської міської ради, розташованого в м. Білозерське за адресою: вул. Фестивальна, буд. 4 товариству з обмеженою відповідальністю «Добрі ліки»

Керуючись статтями 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добропільської міської ради від 13 липня 2020 року № 820 та заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Добрі ліки» від 08 липня 2020 року, виконавчий  комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Продовжити строк дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунального некомерційного підприємства «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добропільської міської ради, розташованого в м. Білозерське за адресою: вул. Фестивальна, буд. 4 загальною площею 18,0 кв. м товариству з обмеженою відповідальністю «Добрі ліки» для розміщення аптечного пункту без проведення аукціону терміном до 10.10.2021.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сулім) оформити продовження строку дії договору оренди відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Бражнікова Є.О.

 

Міський голова                                                                                            А.А. АКСЬОНОВ