Документ від 15.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

15.07.2020
 
Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля за І півріччя 2020 року

Керуючись статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення міської ради від 23 грудня 2019 року № 7/66-5 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля на 2020 рік» (далі - Програма), заслухавши інформацію про хід виконання Програми за І півріччя 2020 року, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля за І півріччя 2020 року» прийняти до відома.

2. Управлінням і відділам міської ради та її виконавчого комітету продовжити роботу щодо забезпечення виконання завдань та заходів Програми, особливу увагу звернути на усунення причин, що обумовлюють зниження темпів економічного зростання та стримують реалізацію пріоритетних соціальних програм.

3. Рекомендувати виконкомам Білицької (Заварзін), Білозерської (Макєєв) міських та Новодонецької селищної (Бражніков) рад відповідно до наданих повноважень провести роботу щодо забезпечення надходження доходів до місцевих бюджетів у затверджених обсягах, погашення заборгованості за житлово – комунальні послуги, підвищення виконавчої дисципліни управлінських кадрів.

4. Міській комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших внесків до пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності (Кормільцев):

5. Згідно з повноваженнями вжити дієві заходи щодо ліквідації збитковості суб’єктів господарювання усіх форм власності, поліпшення платіжної дисципліни на підприємствах усіх форм власності в частині скорочення обсягів простроченої дебіторської та кредиторської заборгованості, підвищення рівня і забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, платежів до бюджетів усіх рівнів, Пенсійного фонду.

6. Вжити заходи щодо недопущення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам економічно-активних підприємств.

7. Запропонувати Добропільській об’єднаній державній податковій інспекції (Єльникова):

8. Вжити вичерпних заходів щодо мобілізації податків і зборів в затверджених обсягах.

9. Розробити заходи щодо суттєвого скорочення у поточному році податкового боргу до бюджетів усіх рівнів.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Міський голова                                                                                 А.А. АКСЬОНОВДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.