Документ від 30.06.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

30.06.2020
 
Про встановлення тарифів на послуги постачання теплової енергії в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, селищах міського типу Новодонецьке, Водянське та постачання гарячої води Білицькому будинку-інтернату для інвалідів та осіб похилого віку

З метою приведення тарифів на послуги постачання теплової енергії та постачання гарячої води у відповідність до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII зі змінами, забезпечення функціонування Комунального підприємства «ДОБРО» Добропільської міської ради (далі – КП «ДОБРО») на умовах самофінансування, досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг, на підставі розрахунків тарифів, наданих КП «ДОБРО», виконаних відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 зі змінами, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», відповідно до Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року № 239, та керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та підпунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

    1.   Встановити з _____ 2020 року тарифи на послуги постачання теплової енергії в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, селищах міського типу Новодонецьке, Водянське за 1 Гкал у розмірі:

- для бюджетних установ та організацій 1192,27 грн. без ПДВ (1430,72 грн. з ПДВ);

- для релігійних установ 1192,27 грн. без ПДВ (1430,72 грн. з ПДВ);

- для інших підприємств та організацій 1192,27 грн. без ПДВ (1430,72 грн.  з ПДВ);

- для населення в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, селищах міського типу Новодонецьке, Водянське 1192,27 грн. без ПДВ (1430,72 грн. з ПДВ).

2. КП «ДОБРО» нарахування за послугу з постачання теплової енергії для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії здійснювати згідно встановлених норм споживання теплової енергії на потреби опалення житлових будинків, що підлягає щомісячному коригуванню виконавцем послуги за фактичною кількістю годин постачання теплової енергії та фактичною середньомісячною температурою зовнішнього повітря (згідно розділу III статті 9 п.2 п.п.1 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» № 2119-VIII 22.06.2017 р. із змінами).

3. Встановити  з _____ 2020 року  тариф на послуги постачання гарячої води Білицькому будинку-інтернату для інвалідів та осіб похилого віку за 1 м3 у розмірі 69,20 грн. без ПДВ (83,04грн. з ПДВ).

4. Зобов’язати Комунальне підприємство «ДОБРО» Добропільської міської ради (Сундучніков А.С.):

4.1. Повідомити споживачів про зміну тарифів на послуги постачання теплової енергії й постачання гарячої води у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію, на офіційному сайті Добропільської міської ради та/або в місцевих засобах масової інформації з посиланням на це рішення.

4.2. Внести зміни до діючих договорів (за необхідності) та укласти нові договори (за необхідності) зі споживачами послуг постачання теплової енергії та постачання гарячої води за новими тарифами згідно з вимогами чинного законодавства України.

4.3. Проводити коригування тарифів на послуги постачання теплової енергії та постачання гарячої води у разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих складових, вартість яких змінилася з причин, які не залежать від Комунального підприємства «ДОБРО» Добропільської міської ради, та надавати тарифи на розгляд Виконавчому комітету Добропільської міської ради  у відповідності до вимог чинного законодавства України.

5.   Оприлюднити прийняте рішення про встановлення тарифів у засобах масової інформації та/або на офіційному веб-сайті Добропільської міської ради  невідкладно, але не пізніше ніж п'ять робочих днів із дати його прийняття.

6.   Рішення Виконавчого комітету Добропільської міської ради від 15 січня 2020 року № 8 «Про встановлення тарифів на послуги постачання теплової енергії в містах Добропілля,  Білицьке,  Білозерське, селищах міського типу Новодонецьке, Водянське та постачання гарячої води Білицькому будинку-інтернату для інвалідів та осіб похилого віку» вважати таким, що втратило чинність.

7.   Контроль виконання цього рішення покласти на заступника Добропільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Міський голова                                                                                          А.А. АКСЬОНОВДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.