Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

24.06.2020 №7/72-27
 
Про передачу у власність земельної ділянки Шиняковій Л.Р.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Шиняковой Любов Романівни , яка мешкає за адресою: м. Добропілля, *****, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шиняковой Любов Романівни    для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в місті Добропіллі, вул. Оболонська, буд.4.

2. Передати у власність Шиняковій Любов Романівні (ідентифікаційний номер – *****) земельну ділянку (кадастровий номер – ******) площею 0,0739 га в місті Добропіллі, вул. Оболонська, буд. 4, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови Добропільської міської ради.

3. Зареєструвати право власності на відповідну земельну ділянку у встановленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кормільцева О.В.

 

Міський голова                                                                                            А.А. АСЬОНОВ