Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

22.05.2020
 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Паршину А.О.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 40, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, статтею 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву Паршина Андрія Олександровича, що мешкає за адресою: м. Добропілля, *****, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати Паршину Андрію Олександровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000га (із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, які перебувають в запасі та не надані у власність та користування) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в місті Добропіллі, вул. Пушкіна, буд.45.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кормільцева О.В.

 

Міський голова                                                                                           А.А. АКСЬОНОВ