Документ від 22.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

22.05.2020
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 25 березня 2020 року № 7/69-5 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими органами та комунальними підприємствами (нова редакція)»

Відповідно до Наказу Державної архітектурно-будівельної інспекції в Донецькій області від 20 травня 2020 року № 7 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг щодо виконання підготовчих та будівельних робіт і прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 25 березня 2020 року № 7/69-5 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими органами та комунальними підприємствами (нова редакція)» (з урахуванням змін, внесених рішенням від 20 травня 2020 року № 7/71-1), а саме:

1.1. Виключити адміністративну послугу «Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих/будівельних робіт».

1.2. Додати наступні адміністративні послуги:

- «Скасування повідомлення про початок виконання підготовчих робіт за заявою замовника»;

- «Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт»;

- «Скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт за заявою замовника»;

- «Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (відповідно до п. 9 розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності)»;

- «Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації»;

- «Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації (відповідно до п. 9 розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності)».

2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, адміністративно-територіального устрою та захисту прав громадян (Омельченко) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Міський голова                                                                    А.А. АКСЬОНОВДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.