Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

12.05.2020
 
Про внесення змін в договір оренди приміщення в м. Добропілля за адресою: вул. Першотравнева, буд. 83 комунальній фізкультурно-оздоровчій установі «Добропільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Керуючись статтею 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши листи виконавчого комітету Добропільської міської ради від 24.04.2020 та комунальної фізкультурно-оздоровчої установи  «Добропільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» від 07.05.2020 № 55, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в договір оренди вбудованого нежитлового приміщення в м. Добропілля за адресою: вул. Першотравнева, буд. 83 комунальній фізкультурно-оздоровчій установі «Добропільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а саме: зменшити площу, що орендується  на 20,4 кв. м., з 39,5 кв. м.  до 19,4 кв. м. (в тому числі додаткової 7,6 кв. м.)

2. Виконавчому комітету Добропільської міської ради (Аксьонов) внести зміни в договір оренди відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Міський голова                                                                    А.А. АКСЬОНОВ