Документ від 03.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

03.05.2022
 
Про підсумки роботи підприємств житлово – комунального господарства в осінньо-зимовому періоді 2021 – 2022 років та затвердження плану заходів з підготовки об’єктів житлово - комунального господарства, соціальної сфери Добропільської міської територіальної громади до опалювального періоду 2022 – 2023 років

Заслухавши інформацію про підсумки роботи підприємств житлово – комунального господарства в осінньо-зимовому періоді 2021 – 2022 років, виконком міської ради відзначає, що рівень підготовки міських об'єктів житлово – комунального господарства, закладів соціальної сфери дозволив провести опалювальний період на задовільному рівні.

З метою своєчасної та якісної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери Добропільської міської територіальної громади (далі - Добропільська МТГ) до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, підприємствам та установам, які постачають та споживають тепло, було доведено завдання з підготовки відповідних заходів.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затвердженими Наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, виконком міської ради

ВИРІШИВ:  

             

1.         Інформацію про підсумки роботи підприємств житлово – комунального  господарства в осінньо-зимовому періоді 2021 – 2022 років прийняти до відома.

2.         Визнати задовільною роботу комунального підприємства «Добро» Добропільської міської ради (Сундучніков) з забезпечення теплом об’єктів житлової та соціальної сфери міста Добропілля в опалювальному періоді 2021 – 2022 років.

3.         З метою відшкодування населенням витрат на вироблені та спожиті житлово-комунальні послуги, рекомендувати підприємствам сфери житлово-комунального господарства, що надають послуги з теплопостачання, водопостачання                                     та водовідведення: комунальному підприємству «Добро» Добропільської міської ради (Сундучніков), Добропільському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (Полтавець), активізувати діяльність абонентських служб, претензійно - позовну роботу стосовно погашення населенням заборгованості минулих років за спожиті комунальні послуги.

4.         Рекомендувати Добропільському виробничому управлінню водопровідно - каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (Полтавець):

4.1.      Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства в частині ведення земляних робіт в умовах міської забудови, зокрема - вчасну ліквідацію наслідків ремонтних робіт на міських мережах.

4.2.      Провести ревізію на каналізаційних та водопровідних колодязях, забезпечити їх 100-відсоткове закриття кришками в термін до 01.09.2022 року.

5.         Затвердити план заходів з підготовки об’єктів житлово - комунального господарства, соціальної сфери до опалювального періоду 2022-2023 років (додаток 1).

6.         Затвердити склад оперативної групи з координації виконання плану заходів з підготовки об’єктів житлово - комунального господарства, соціальної сфери до опалювального періоду 2022 - 2023 років (додаток 2).

7.         Комунальному підприємству «Добро» Добропільської міської ради (Сундучніков) забезпечити готовність об’єктів до опалювального періоду 2022 - 2023 років та оформлення відповідних актів готовності згідно з чинним законодавством у термін до 15 вересня 2022 року (п.1.6.6 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду).

8.         Власникам котелень відділу освіти міської ради (Кальченко) забезпечити готовність об’єктів до опалювального періоду 2022 - 2023 років та оформлення відповідних актів готовності згідно з чинним законодавством у термін до 15 вересня 2022 року (п.1.6.6 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду).

9.         Забезпечити готовність об’єктів до прийняття тепла та оформлення паспортів готовності згідно з чинним законодавством у термін до 25 вересня 2022 року (п.2.8, п.2.13 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду) споживачів тепла: відділ освіти міської ради (Кальченко); комунальне некомерційне підприємство «Добропільська лікарня інтенсивного лікування» (Бабков); комунальне некомерційне підприємство «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сулім).

11.       Рекомендувати управителям багатоквартирних будинків, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ), асоціаціям ОСББ забезпечити готовність об’єктів до прийняття тепла та оформлення паспортів готовності згідно з чинним законодавством у термін до 25 вересня 2022 року (п.2.8, п.2.13 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду).

12.       Оперативній групі з координації виконання плану заходів з підготовки об’єктів житлово - комунального господарства, соціальної сфери до опалювального періоду 2021 - 2022 років (Баранець) забезпечити подання підсумкового матеріалу для проекту рішення виконавчого комітету щодо готовності об’єктів до опалювального періоду в термін до 01.10.2022 року (п.2.16 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду).

13.       Координацію робіт з виконання підготовчих заходів по об’єктах державної та комунальної форми власності, соціальної сфери покласти на керівників підприємств (установ) – постачальників /споживачів/ тепла.

14.       Рішення виконкому міської ради від 17 березня 2021 року № 108 «Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовому періоді 2020 – 2021 років та затвердження міського плану заходів з підготовки об’єктів житлово - комунального господарства, соціальної сфери м. Добропілля до опалювального періоду 2021 – 2022 років» зняти з контролю як таке, що виконане.

18.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра БАРАНЦЯ.

Секретар міської ради                                                                                Віталій ШЕВЧЕНКО

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

_________________ №_______

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету

_________________ №_______

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки об’єктів житлово - комунального господарства , соціальної сфери Добропілької МТГ

до опалювального періоду 2022 - 2023 років

Перелік заходів

Од.виміру

Завдання з підготовки

Обсяг робіт, тис.грн.

Джерела фінансування, тис.грн.

Бюджет міський

Кошти підприємства

Термін виконання (місяці)

1

2

3

4

5

6

7

 

 

Комунальне підприємство «Добро» Добропільської міської ради

 

Проведення заходів з капітального ремонту, а саме заміна теплотраси, капітальний ремонт котлів та інші заходи

Км / котлів

0,92 / 3

30649,5

 

30649,5

травень - вересень

 

 

 

Добропільське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства

комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»

 

Ремонт (заміна) водопровідних  та каналізаційних мереж

Км/км

0,15/ 0,08

200,0

 

200,0

Травень  - жовтень

                 

Керуючий справами виконкому                                                                                                                                           Олена ЧЕРНЕЦЬ

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

                                                                                                     _____________ № _____

ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                                  Рішення виконавчого комітету

                                                                                                     _____________ № _____

СКЛАД

оперативної групи по координації виконання плану заходів

з підготовки об'єктів житлово – комунального господарства, соціальної сфери до опалювального періоду 2022 – 2023 років

БАРАНЕЦЬ

Дмитро

 

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова оперативної групи

ЗГОБА

Микола

 

начальник відділу з питань екології, природних ресурсів та комунального господарства міської ради, заступник голови оперативної групи

ПРОКОПЕНКО

Наталія

 

провідний спеціаліст відділу з питань екології, природних ресурсів та комунального господарства міської ради, секретар оперативної групи

Члени оперативної групи

представник

 

Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Донецькій області (за узгодженням)

ПОЛТАВЕЦЬ

Олексій

 

директор Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія» Вода Донбасу» (за узгодженням)

ЧЕРКУНОВ

Сергій

 

головний інженер комунального підприємства «Добро» Добропільської міської ради

(за узгодженням)

Керуючий справами виконкому                                                      Олена ЧЕРНЕЦЬ

Інформація про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства

Добропільської МТГ в осінньо-зимовому періоді 2021-2022 років.

 

Опалювальний сезон 2021 - 2022 року завершився. В результаті якісного виконання профілактичних ремонтних і підготовчих заходів, виконаних на об'єктах комунального господарства міста, робота систем теплопостачання здійснювалася в робочому режимі.                  

Установи освіти, культури, лікувальні та установи соціального захисту населення до роботи в зимових умовах були підготовлені стовідсотково.

Опалювальний сезон 2021 - 2022 року пройшов задовільно.

У період підготовки до опалювального сезону 2021 - 2022 р.р. в житловому фонді міста проведені поточні  ремонти:

- поточні ремонти (ремонт покрівлі, заміна опалювальних систем, сходових клітин, ремонт мережі водопостачання та водовідведення, теплопостачання, електропостачання).

Силами житлово-експлуатаційних підприємств у зимовий період проводилось розчищення прибудинкової території.

Альтернативне управління та експлуатація частини житлового фонду здійснюється ОСББ та асоціаціями ОСББ.

Послуги з водопостачання та водовідведення в Добропільській МТГ надає Добропільське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» та комунальне підприємство «Добропільська служба єдиного замовника».

У 2021 році за рахунок власних коштів, підприємства були проведені роботи щодо капітального та поточного ремонту мереж водопостачання та водовідведення, облаштування водопровідно-каналізаційних колодязів.

Для розчищення доріг від снігу, посипання протиожеледними матеріали в осінньо-зимовий період була задіяна спецтехніка Комунального підприємства «Добропільський міський транспорт».

Робота всіх суб'єктів господарювання, що надають споживачам міста житлово-комунальні послуги, контролювалася і координувалася міською комісією з організації                    та підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Протягом опалювального сезону на диспетчерські служби виконкому та комунальних підприємств по режиму теплопостачання, водопостачання та водовідведення відзначалися окремі скарги мешканців міст. За встановленими фактами комісією спільно з керуючими організаціями проводились перевірки, обстеження. Пошкодження усувалися в найкоротші терміни.

З метою своєчасної і якісної підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери Добропільської МТГ до роботи в осінньо-зимовому періоді 2022 – 2023 року, підприємствами житлово-комунального господарства були представлені плани заходів                   з підготовки до опалювального сезону. Зведений план заходів представлений на розгляд та затвердження.

Для координації виконання плану заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери до опалювального періоду 2022-2023 років створена оперативна група, склад якої подається на затвердження.

 

Начальник відділу з питань екології,

природних ресурсів та комунального

 господарства міської ради                                                                         Микола ЗГОБАДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська військова адміністрація. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській військовій адміністрації та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.