Документ від 02.03.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

02.03.2022
 
Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Миснікову О.І.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», статтями 12, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Миснікова Олександра Ігоровича, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою приватизації земельної ділянки гр. Миснікову Олександру Ігоровичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Білицькій, буд. ***         м. Білицьке Покровського району Донецької області.

2.    Передати у власність громадянину Миснікову Олександру Ігоровичу земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови (кадастровий номер 1411570300:00:001:***) площею 0,1000 га, в тому числі 0,1000 га - малоповерхова забудова, за адресою: вул. Білицька, буд. **, м. Білицьке, Покровський район, Донецька область, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3.    Громадянину Миснікову О.І.:

3.1. Забезпечити здійснення державної реєстрації права на земельну ділянку, що передається у власність згідно з пунктом 2 цього рішення, відповідно до вимог законодавства.

3.2. Дотримуватися обов’язків землевласника відповідно до вимог земельного і природоохоронного законодавства.

3.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням відповідно до вимог законодавства.

4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгена Бражнікова.

 

Секретар міської ради                                                                                    Віталій ШЕВЧЕНКОДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.