Документ від 02.03.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

02.03.2022
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Бугаєнку Д.В., Тупотіній Л.М.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» «Про землеустрій», статтями 12, 20, 122, 186 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадян Бугаєнка Дмитра Васильовича, Тупотіної Лідії Миколаївни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, враховуючи схему плану зонування території м. Добропілля Донецької області, рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Бугаєнка Дмитра Васильовича та гр. Тупотіної Лідії Миколаївни і цільове призначення якої змінюється з призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Донецька обл., м. Добропілля, просп. Перемоги,***.

2.    Змінити цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 1411500000:00:046:***), яка перебуває у приватній власності Бугаєнка Дмитра Васильовича та Тупотіної Лідії Миколаївни за адресою: проспект Перемоги, ***, м. Добропілля, Покровський район, Донецька область з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

3.    Громадянам Бугаєнку Д.В., Тупотіній Л.М.:

3.1. Забезпечити внесення змін до Державного земельного кадастру, відповідно до вимог законодавства.

3.2. Дотримуватися обов’язків землевласника відповідно до вимог земельного і природоохоронного законодавства.

3.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням відповідно до вимог законодавства.

4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгена Бражнікова.

Секретар міської ради                                                                                Віталій ШЕВЧЕНКОДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.