Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

23.02.2022
 
Про оголошення аукціону на продовження строку дії договору оренди вбудованого нежитлового приміщення в м. Добропілля за адресою: вул. Івана Франка, буд. 23, прим. 4

Керуючись статтями 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши заяву, надану фізичною особою – підприємцем Назаренком Олександром Петровичем від 31 січня 2022 року, виконавчий  комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оголосити аукціон на продовження строку дії договору оренди вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 41,5 кв. м  в м. Добропілля за адресою: вул. Івана Франка, буд. 23, прим. 4.

2. Відділу з житлових питань та управління комунальною власністю  міської ради (Чевельова) протягом десяти робочих днів з дати прийняття цього рішення опублікувати на офіційному вебсайті Добропільської міської ради та в електронній торговій системі вказане рішення та оголошення   про проведення аукціону на продовження договору оренди.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Баранця.

 

Секретар міської ради                                                               Віталій ШЕВЧЕНКО