Документ від 19.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

19.01.2022
 
Про внесення змін до комісії з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 1996 року № 458 «Про комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», у зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 17 лютого 2021 року № 73 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету    від 14 грудня 2016 року № 519 «Про затвердження складу комісії та положення  про комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а саме: склад комісії затвердити в новій редакції  (додається).

 2. Вважати таким, що втратив чинність рішення виконавчого комітету Добропільської міської ради від 17 лютого 2021 року № 73 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14 грудня 2016року № 519 «Про затвердження складу комісії та положення про комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галицького О.А.

 

Секретар міської ради                                                                                  Віталій ШЕВЧЕНКО

Ширина Ірина  (06277) 27875

                                                                                      

                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                      Рішення виконкому міської ради 

                                                                                       _______________№ _______

Склад

комісії з встановлення статусу учасника війни згідно Закону України   «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

 

ГАЛИЦЬКИЙ               

Олексій Анатолійович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

ШИРИНА 

Ірина Володимирівна

начальник управління соціального захисту населення міської ради, заступник голови комісії

ЄРАСТОВА

Тетяна Михайлівна

заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради, начальник відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та реалізації пільг населення, секретар комісії

Члени комісіїДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.