Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

04.01.2022
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Стьопіній А.В.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», статтями 12, 40, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Стьопіної Анастасії Вікторівни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стьопіній Анастасії Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Білицьке, пров. Квітковий Добропільської міської ради Покровського району Донецької області.

2. Передати у власність громадянці Стьопіній Анастасії Вікторівні земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови (кадастровий номер 1411570300:00:025:0028) площею 0,0975 га, в тому числі 0,0975 га - малоповерхова забудова, за адресою: ****, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Громадянці Стьопіній А.В.:

3.1. Забезпечити здійснення державної реєстрації права на земельну ділянку, що передається у власність згідно з пунктом 2 цього рішення, відповідно до вимог законодавства.

3.2. Дотримуватися обов’язків землевласника відповідно до вимог земельного і природоохоронного законодавства.

3.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням відповідно до вимог законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

Секретар міської ради                                                                             В.О. ШЕВЧЕНКО