Документ від 24.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

24.12.2021
 
Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг комунального підприємства «Білицькеспецсервіс»

Керуючись пунктом 2 частини першої статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 10 Закону України «Про поховання та похоронну справу», згідно з наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 19 листопада 2003 року № 194 «Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності», наказом Міністерства з питань житлово – комунальних господарства України від 03 березня   2009 року № 52 «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.            Встановити тарифи на ритуальні послуги, які включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг комунального підприємства «Білицькеспецсервіс» згідно з додатком.

2.           Рішення набирає чинності з 01 лютого 2022 року.

3.           Рішення виконавчого комітету Білицької міської ради від 22 травня 2019 року № 27 «Про затвердження тарифів на види ритуальних послуг» визначити таким, що втратило чинність з 01.02.2022 року.

4.            Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Кличова, контроль –  на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгена Бражнікова.

 

Секретар міської ради                                                                                Віталій ШЕВЧЕНКО

    Додаток                              до рішення виконкому   міської ради  
    _______________ № ______
         
         
Тарифи на ритульні послуги,
які включені до необхідного мінімального переліку окремих видів 
ритуальних послуг комунального підприємства 
  "Білицькеспецсервіс"      
         
№  п/п Назва послуги од.   виміру кількість Вартість без ПДВ
1. Оформлення договору замовлення на організацію та проведення поховання грн. 1 9,65
2. Копання могили ручним способом та поховання померлого (склад робіт: рузпушення грунту ручним способом, викидання грунту на бровку, зачищення поверхні дна та стінок могили,опускання труни з тілом померлоги в могилу,закопування могили з оформленням намогильного насипу одноразове прибирання території біля могили)  Мерзлі грунти грн. 1 3471,15
3. Копання могили ручним способом та поховання померлого (склад робіт: рузпушення грунту ручним способом, викидання грунту на бровку, зачищення поверхні дна та стінок могили,опускання труни з тілом померлоги в могилу,закопування могили з оформленням намогильного насипу одноразове прибирання території біля могили) Не мерзлі грунти грн. 1 3222,82
4. Монтаж та демонтаж обгороджування грн. 1 1273,84
5. Оформлення свідотства про поховання грн. 1 5,94
         
         
         
         
  Керівник КП "Білицькеспецсервіс" Ірина БАЛАХОНЦЕВА
         
         
  Керуючий справами виконкому Олена ЧЕРНЕЦЬ
         


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.