Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

09.09.2021
 
Про затвердження міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) з метою повернення їх до мирного життя, вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та соціального захисту родин Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради    від ___________ № _____ з метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції  (операції Об’єднаних сил), членів їх сімей та соціального захисту родин Героїв Небесної Сотні, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) з метою повернення їх до мирного життя, вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та соціального захисту родин Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (далі – Програма),  (додається).            

2. Керівникам організацій та підприємств, відповідальним за виконання програми здійснити її виконання у вказані терміни.

3. Координацію роботи з виконання міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) з метою повернення їх до мирного життя, вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та соціального захисту родин Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки  покласти на управління соціального захисту населення міської ради (Ширина).

4. Виконання  цієї  Програми  заслухати  на  сесії  міської  ради  в    грудні 2022 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики (Кальченко) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галицького О.А.

 

Секретар міської ради                                                            В.О. ШЕВЧЕНКО