Документ від 09.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

09.09.2021
 
Про затвердження міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) з метою повернення їх до мирного життя, вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та соціального захисту родин Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради    від ___________ № _____ з метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції  (операції Об’єднаних сил), членів їх сімей та соціального захисту родин Героїв Небесної Сотні, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) з метою повернення їх до мирного життя, вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та соціального захисту родин Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (далі – Програма),  (додається).            

2. Керівникам організацій та підприємств, відповідальним за виконання програми здійснити її виконання у вказані терміни.

3. Координацію роботи з виконання міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) з метою повернення їх до мирного життя, вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та соціального захисту родин Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки  покласти на управління соціального захисту населення міської ради (Ширина).

4. Виконання  цієї  Програми  заслухати  на  сесії  міської  ради  в    грудні 2022 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики (Кальченко) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галицького О.А.

 

Секретар міської ради                                                            В.О. ШЕВЧЕНКОДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.