Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

01.09.2021
 
Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Єгорову А.В.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», статтею 12, частиною 7 статті 118 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Єгорова Артема Вікторовича, який зареєстрований за адресою***** м. Донецьк, Донецька область, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянину Єгорову Артему Вікторовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Добропільської міської ради у зв’язку з тим, що бажане місце розташування земельної ділянки, зазначене заявником в графічних матеріалах, не відповідає схемі землеустрою і техніко-економічним обґрунтуванням використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень Добропільського району Донецької області (Ганнівська сільська рада), затвердженої рішенням Добропільської районної ради Донецької області від 17.12.2003 року № IV-8/46 «Про затвердження схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

Секретар міської ради                                                                                 В.О. ШЕВЧЕНКО