Документ від 01.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

01.09.2021
 
Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Єгорову А.В.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», статтею 12, частиною 7 статті 118 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Єгорова Артема Вікторовича, який зареєстрований за адресою***** м. Донецьк, Донецька область, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянину Єгорову Артему Вікторовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Добропільської міської ради у зв’язку з тим, що бажане місце розташування земельної ділянки, зазначене заявником в графічних матеріалах, не відповідає схемі землеустрою і техніко-економічним обґрунтуванням використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень Добропільського району Донецької області (Ганнівська сільська рада), затвердженої рішенням Добропільської районної ради Донецької області від 17.12.2003 року № IV-8/46 «Про затвердження схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони навколишнього середовища, раціонального використання земельних ресурсів (Селіваров) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

Секретар міської ради                                                                                 В.О. ШЕВЧЕНКОДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.