Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

01.09.2021
 
Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Добропільської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2021 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», на виконання рішення міської ради від 23 грудня 2020 року № 8/3-4  «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Добропільської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» (далі - Програма), заслухавши інформацію начальника відділу економіки, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Добропільської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2021 року» прийняти до відома.

2. Управлінням і відділам міської ради та її виконавчого комітету продовжити роботу щодо забезпечення виконання завдань та заходів Програми, особливу увагу звернути на усунення причин, що обумовлюють зниження темпів економічного зростання та стримують реалізацію пріоритетних соціальних програм.

3. Міській тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Бражніков) вжити заходи щодо недопущення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам економічно-активних підприємств.

4. Забезпечити своєчасну підготовку житлово-комунального господарства   до роботи в осінньо-зимовий період та сприяти введенню економічного обгрунтування тарифів на житлово-комунальні послуги.

5. Постійним комісіям міської ради забезпечити вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку міста.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Секретар міської ради                                                                     В.О. ШЕВЧЕНКО