Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

01.09.2021
 
Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» на баланс відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради

Керуючись статями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», розглянувши листи комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» від 30.08.2021 № 110 та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради від 27.08.2021 № 222 про передачу майна,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати з балансу комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» на баланс відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради майно, а саме: пісок в кількості 35 тон на суму 5600,00 грн. (п’ять тисяч шістсот гривень 00 копійок).

2. Комунальному підприємству «Добропільський міський транспорт» (Мар’янський) та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (Бурлаченко) оформити акт приймання – передачі зазначеного майна відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово - комунального господарства та управління комунальною власністю (Сундучніков) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Секретар міської ради                                                                       В.О. ШЕВЧЕНКО