Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

01.09.2021
 
Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» на баланс відділу освіти Добропільської міської ради

Керуючись статями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні», розглянувши листи комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» від 30.08.2021 № 110 та відділу освіти Добропільської міської ради про передачу майна,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати з балансу комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» на баланс відділу освіти Добропільської міської ради майно, а саме: пісок в кількості 134 тони на суму 21440,00 грн. (двадцять одна тисяча чотириста сорок гривень 00 копійок).

2. Комунальному підприємству «Добропільський міський транспорт» (Мар’янський) та відділу освіти Добропільської міської ради (Кальченко) оформити акт приймання – передачі зазначеного майна відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово - комунального господарства та управління комунальною власністю (Сундучніков) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Секретар міської ради                                                                       В.О. ШЕВЧЕНКО