Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

01.09.2021
 
Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» на баланс комунального підприємства «Добропільська служба єдиного замовника»

Керуючись статями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні», розглянувши листи комунального підприємства «Добропільська служба єдиного замовника» та комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» від 30.08.2021 № 110 про передачу майна,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати з балансу комунального підприємства «Добропільський міський транспорт» на баланс комунального підприємства «Добропільська служба єдиного замовника» майно, а саме: пісок в кількості 120 тон на суму 19200,00 грн. (дев’ятнадцять тисяч двісті гривень 00 копійок).

2. Комунальному підприємству «Добропільський міський транспорт» (Мар’янський) та комунальному підприємству «Добропільська служба єдиного замовника» (Бакін) оформити акт приймання – передачі зазначеного майна відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово - комунального господарства та управління комунальною власністю (Сундучніков) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бражнікова Є.О.

 

Секретар міської ради                                                                       В.О. ШЕВЧЕНКО