Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

06.04.2022
 
Про погодження рішення виконавчого комітету Добропільської міської ради від 04 березня 2022 року № 105 «Про передачу майна з балансу відділу освіти Добропільської міської ради на баланс комунального підприємства «Добропільський міський транспорт»

       Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», розглянувши рішення виконавчого комітету Добропільської міської ради від 04 березня 2022 року  № 105 «Про передачу майна з балансу відділу освіти Добропільської міської ради на баланс комунального підприємства «Добропільський міський транспорт»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити рішення виконавчого комітету Добропільської міської ради від 04 березня 2022 року № 105 «Про передачу майна з балансу відділу освіти Добропільської міської ради на баланс комунального підприємства «Добропільський міський транспорт».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово - комунального господарства та управління комунальною власністю (Дячишена) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Баранця.

Секретар міської ради                                                                  Віталій ШЕВЧЕНКО