Друкувати


ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

02.03.2022
 
Про передачу майна з балансу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради на баланс комунального підприємства «Білицький міський парк культури та відпочинку»

Керуючись статями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні», розглянувши листи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради від 23.02.2022 № 45 та комунального підприємства «Білицький міський парк культури та відпочинку» про передачу майна,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати з балансу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради на баланс комунального підприємства «Білицький міський парк культури та відпочинку» майно на загальну суму 80200,00 грн. (вісімдесят тисяч двісті гривень 00 копійок), а саме: лавка «Верона», основа мармурова крихта кремовий колір в кількості 10 шт. на суму 60000,00 грн. (шістдесят тисяч гривень 00 копійок), лавка «Верона», основа кремовий мрамор  в кількості 1 шт. на суму 5900,00 грн. (п’ять тисяч дев’ятсот гривень 00 копійок) та урна «Венеція», основа кремовий мрамор в кількості 11 шт. на суму 14300,00 грн. (чотирнадцять тисяч триста гривень 00 копійок).

2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (Захарова) та комунальному підприємству «Білицький міський парк культури та відпочинку» (Дьома) оформити акт приймання – передачі зазначеного майна відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово - комунального господарства та управління комунальною власністю (Мар’янський) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранця Д.В.

 

Секретар міської ради                                                                       Віталій ШЕВЧЕНКО